Szafka RTV T31-100 połysk Extreme

szerokość: 100 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafka RTV T31-100 połysk Extreme

szerokość: 100 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

EXT40

Cena:

394,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka RTV powinna wyróżniać się stylowym wyglądem, ale również - być funkcjonalna. Taki jest prezentowany model, który składa się w dwóch symetrycznych wnęk oraz pojemnej szuflady. Podzielony jest on na dwie części, co pozwoli Ci łatwiej utrzymać porządek. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu, dzięki czemu sprawdzi się nawet w małych salonach.

Mebel wykonany został z wysokiej jakości płyty laminowanej. Fronty utrzymane są w połysku lub macie, korpus natomiast zawsze jest matowy. Dzięki temu całość pięknie się mieni i nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Bogata paleta barw sprawia, że możesz dobrać u nas zarówno odcień frontów, jak i korpusu: idealnie do swoich potrzeb oraz wystroju.

Szafka posiada dwie przydatne wnęki, w których możesz umieścić czasopisma, pilot lub konsolę do gier. Pod nimi znajduje się szuflada, wykończona praktycznymi uchwytami PVC, dzięki czemu możesz wygodnie ją otwierać. Same uchwyty dobrze komponują się z niewielkimi nóżkami, które wieńczą bryłę mebla.

Prezentowana szafka RTV jest bardzo uniwersalna. Znakomicie dopasuje się do jasnych i pełnych światła wnętrz skandynawskich, docenią ją również miłośnicy hygge. Ciekawy efekt stworzy w niektórych wnętrzach angielskich. Nada wyjątkowy klimat aranżacjom nowoczesnym, a także tym minimalistycznym. To doskonały model dla osób ceniących gładkie fronty w połączeniu z funkcjonalną elegancją.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 100
Głębokość (cm) 45
Wysokość (cm) 34.5
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny