Szafka RTV T32-100 połysk Extreme

szerokość: 100 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafka RTV T32-100 połysk Extreme

szerokość: 100 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

EXT42

Cena:

304,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Ilość

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 1C
Cena: 58 zł

Oświetlenie LED Białe 1C
Cena: 58 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 1C
Cena: 98 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Zbudowanie wyjątkowej atmosfery w nowoczesnym salonie nie jest proste, jednak z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli znajdzie się w nim biała szafka RTV 100cm. Jej prosty kształt, wbudowane oświetlenie LED i minimalistyczna stylistyka uwydatniają nowoczesny charakter wnętrza. Szafka pod telewizor 100cmto niezwykle funkcjonalny mebel, nie tylko dekoracja.

Nowoczesna szafka RTV T32 posiada elegancką i modną formę. Jej znakiem szczególnym jest wbudowane we wnękę z półką, oświetlenie LED. Dzięki temu możesz, nie tylko przechowywać, ale też wyjątkowo wyeksponować sprzęt elektroniczny. Dzięki szafce, znajdującej się obok, masz dużo miejsca na przechowywanie rzeczy, które nie muszą być widoczne. Front szafki wykonany jest z płyty laminowanej, to właśnie dzięki temu jest możliwy tak wysoki połysk. Właśnie ze względu na to, że szafka pod telewizor 100cm jest wykonana z tego materiału, masz pewność, że posłuży Ci przez lata. Płyta laminowana charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Uchwyty szafki wykonane są z tworzywa PCV, które również jest bardzo trwałe. Korpus mebla to płyta matowa, dostępna w kolorze białym i czarnym. Całości delikatności dodają zgrabne nóżki.

Przedstawiony mebel jest niezwykle uniwersalny. Ze względu na to, że nowoczesna szafka RTV, jest dostępna w wielu kolorach, można dopasować ją niemal do każdego wnętrza. Wyjątkowo dobrze, przez swój połysk, sprawdzi się w aranżacjach w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym. Dobrze dopasuje się również do wnętrz loftowych.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 100
Głębokość (cm) 45
Wysokość (cm) 34.5
Czas dostawy 4-5 dni
Czas dostawy w dniach 5

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny