Szafka RTV T32-200 połysk Extreme

szerokość: 200 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafka RTV T32-200 połysk Extreme

szerokość: 200 cm głębokość: 45 cm wysokość: 34.5 cm

EXT43

Cena:

626,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED Białe 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 2C
Cena: 114 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Prosta bryła, oszczędna forma, oświetlenie LED - wszystkie te elementy stworzą w Twoim salonie wyjątkową atmosferę. Prezentowana szafka RTV wyróżnia się elegancją i funkcjonalnością, a do tego genialnie podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. To jeden z tych mebli, dzięki któremu uzyskasz niesamowity efekt wizualny. Zaproś go do swojego mieszkania i odkryj jego wspaniałe możliwości.

Nasza szafka RTV przybrała modny kształt prostopadłościanu. Jej wizytówką jest podświetlana wnęka z półką, która pozwala nie tylko przechowywać, ale i pięknie eksponować ulubiony sprzęt elektroniczny. Poręczny uchwyt z PVC pozwoli Ci wygodnie zaglądać do wnętrza, kiedy tego potrzebujesz. Dużą jego zaletą jest wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Cała konstrukcja została osadzona na zgrabnych nóżkach.

Front mebla wykonany został z płyty laminowanej, odpornej na rysy oraz ścieranie. Można go postawić nawet w pomieszczeniu mocno wyeksponowanym na światło: niestraszne mu upały ani promienie UV. Tworzywo to jest również bardzo praktyczne i łatwe w czyszczeniu: wystarczy Ci do tego jedynie wilgotna ściereczka. Sam korpus szafki wykonano z płyty matowej.

Szafka RTV staje się coraz częściej obowiązkowym elementem salonów: zwłaszcza, gdy planujemy postawić w domu telewizor lub kino domowe. Prezentowany model stylistyką nawiązuje do wnętrz nowoczesnych, jednak doskonale spisze się również i w innych aranżacjach. Będzie cieszył oko w mieszkaniach o estetyce skandynawskiej, a i sporo świeżości wniesie do surowych i ascetycznych mieszkań loftowych.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 200
Głębokość (cm) 45
Wysokość (cm) 34.5
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Biały połysk

Kolor korpusu: Czarny