Szafka RTV T39 mat Extreme

szerokość: 140 cm głębokość: 35 cm wysokość: 53 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafka RTV T39 mat Extreme

szerokość: 140 cm głębokość: 35 cm wysokość: 53 cm

EXT374

Cena:

510,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

Wybierz kolor frontu

Wybierz kolor korpusu

Zamów akcesoria dodatkowe:

Oświetlenie LED Niebieskie 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED Białe 2C
Cena: 63 zł

Oświetlenie LED RGB z pilotem 2C
Cena: 114 zł

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka RTV ze szklanymi półkami pomoże wykreować w Twoim salonie wspaniałą aranżację. Wyrafinowana bryła, idealna symetria, nowoczesny design – to wszystko pozwala stworzyć harmonijną, a zarazem efektowną całość. Ważne jest to, że mebel nie tylko pięknie się prezentuje, ale przy okazji odpowiednio eksponuje i porządkuje potrzebny sprzęt elektroniczny. Dzięki oświetleniu LED uzyskasz natomiast bardzo interesujący efekt końcowy.

Szafkę wykonano z wysokiej klasy płyty laminowanej, która zapewnia odporność na wilgoć i uszkodzenia. Pozwala również na łatwe utrzymywanie mebla w czystości. Szafka składa się z dwóch półek, dzielących przestrzeń mebla na trzy równe części. Dodatkowa przestrzeń na przechowanie gadżetów znajduje się po bokach mebla, tuż za frontem.

Fronty mebla dostępne są w dziesięciu atrakcyjnych kolorach, w połysku bądź imitującym drewno macie. Dzięki modnemu oświetleniu LED prezentowana szafka będzie centralnym meblem w Twoim mieszkaniu. Ponadto, jeśli szukasz recepty na opanowanie elektronicznego chaosu, będzie ona strzałem w dziesiątkę. Możesz mieć pewność, że błyskawicznie stanie się również ulubionym kompanem w Twoim salonie.

Prezentowana szafka doskonale odnajdzie się we wnętrzach loftowych, w towarzystwie betonu i czerwonej cegły. Stworzy wyjątkowy klimat w aranżacjach nowoczesnych, w których akcent położony jest na oryginalny design. Znajdzie swoje miejsce również i w pełnych światła wnętrzach skandynawskich oraz pozbawionych ozdobników wnętrzach minimalistycznych.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 140
Głębokość (cm) 35
Wysokość (cm) 53
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000

Kolor frontu: Carbon

Kolor korpusu: Czarny