Wersalka KATANIA CrisTap

szerokość: 230 cm głębokość: 90 cm wysokość: 95 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Wersalka KATANIA CrisTap

szerokość: 230 cm głębokość: 90 cm wysokość: 95 cm

10353

Cena:

2 838,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jeśli jesteś na etapie urządzania wnętrza swojego salonu, zapewne najpierw myślisz o zestawie wypoczynkowym. Postaramy ułatwić ci to zadanie. Na początek zapoznaj się z krótką charakterystykę firmy Cristap, która zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych. Marka zapewnia, że jej pasją i celem jest tworzenie mebli funkcjonalnych i wygodnych, dzięki którym każde wnętrze spełni potrzeby użytkowników. Z myślą o potrzebach klientów, ciągle udoskonalają swoje projekty, tworząc kolekcje bogate pod względem wzornictwa jak i wyboru tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Jeśli wiesz już coś niecoś na temat fabryki mebli tapicerowanych Cristap, poznaj teraz jedną z kolekcji. Katania to wersalka, dostępna w naszym sklepie online w dowolnej tkaninie z grupy cenowej 1. Katania to przede wszystkim zaskakujące przeszycia. Prosta i nowoczesna forma mebla została ozdobiona delikatnym pikowaniem na oparciu. Drewniane ukośne nóżki nadają meblom skandynawskiej nuty. Kolor nóżek do wyboru. Oferowana wersalka rozkłada się w sposób typowy dla wersalki, a dodatkowo posiada miejsce na przechowanie pościeli. Za wyjątkowy komfort wypoczynku odpowiedzialna jest sprężyna falista oraz system sprężyn kieszeniowych typu „POCKET". Powierzchnia po rozłożeniu: 195 cm x 120 cm.

Jeśli twój apetyt został właśnie zaostrzony, zapraszamy po więcej informacji na temat mebli wypoczynkowych marki Cristap. Meble te cechuje niska cena za każdy wyjątkowy projekt.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 230
Głębokość (cm) 90
Wysokość (cm) 95
Pomieszczenie Salon
Głębokość po rozłożeniu (cm) 120
Montaż meble do samodzielnego montażu
Powierzchnia spania (szer. x dł., cm) 120x200
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach 1000
Styl nowoczesny

Kolor tapicerki / siedziska: Zielony