Wersalka EWA II Alova Eltap

szerokość: 194 cm głębokość: 92 cm wysokość: 95 cm wysokość siedziska: 45 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Wersalka EWA II Alova Eltap

szerokość: 194 cm głębokość: 92 cm wysokość: 95 cm wysokość siedziska: 45 cm

E05

Cena:

1 369,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Wybierz kolor tapicerki / siedziska

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Lubisz meble, które zachwycają wyglądem i funkcjonalnością? Wersalka Ewa II idealnie wpisze się w Twój styl, nadając wnętrzu mieszkania wyrazistości.

Wersalka Ewa II to mebel, który cieszy się uznaniem wśród zwolenników łączenia prostoty z wygodą. Prosta konstrukcja, tradycyjny, sprawdzony mechanizm oraz opływowy kształt mebla tworzą idealne zestawienie sprawdzające się podczas codziennego użytkowania. Lekko zaokrąglone krawędzie kanapy oraz drewniana listwa umiejscowiona w dolnej części mebla sprawiają, że model ten zyskuje na atrakcyjności. Na wrażenia wizualne bezpośrednio wpływa również tapicerka. Ewa II dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych. Tapicerka jest zestawieniem dwóch kolorów - dominującego, znajdującego się na większości powierzchni mebla oraz dodatkowego, kontrastującego odcienia w formie wstawek na oparciu, siedzisku i poduszkach dekoracyjnych dostępnych w zestawie. Dzięki możliwości wyboru zestawu kolorystycznego każdy użytkownik może dostosować finalny wygląd mebla do własnych preferencji oraz ogólnej aranżacji, jaka dominuje w urządzanym pokoju.

Model Ewa II znany jest nie tylko z niebanalnego fasonu, ale i funkcjonalności, która przekłada się na komfort podczas użytkowania. Wymiary 194x100x95 cm zapewniają sporą przestrzeń do relaksu w dzień. Z kolei funkcja rozkładania umożliwia dopasowanie łóżka do odpoczynku nocnego. Po rozłożeniu do funkcji spania użytkownik otrzymuje przestrzeń o wymiarach 194x125 cm. Intuicyjny i prosty system rozkładania “klik klak” zazwyczaj stosowany w wersalkach pozwala w mgnieniu oka zmienić kanapę dzienną w wygodne łóżko. W skrzyni kanapy mieści się przestronny pojemnik na pościel. Ewa II to klucz do wygodnego odpoczynku. Wpływają na to zarówno wymiary mebla, jak i wypełnienie siedziska wykonane z bonelu i pianki T25 dostępnej zarówno na siedzisku, jak i oparciu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania, kanapa zapewnia odpowiednie ułożenie ciała zarówno podczas odpoczynku dziennego, jak i snu. Jeśli chcesz zagwarantować sobie komfort odpoczynku na najwyższym poziomie, zdecyduj się na nowoczesną kanapę Ewa II, która łączy ze sobą prostotę i innowacyjność.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 194
Głębokość (cm) 92
Wysokość (cm) 95
Wysokość siedziska (cm) 45
Pomieszczenie Salon
Głębokość po rozłożeniu (cm) 125
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Powierzchnia spania (szer. x dł., cm) 194x125
Czas dostawy 2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach 28

Kolor tapicerki / siedziska: Czerwony