Witryna Lyon LYOV01 L Wójcik

szerokość: 60 cm głębokość: 42 cm wysokość: 164 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Witryna Lyon LYOV01 L Wójcik

szerokość: 60 cm głębokość: 42 cm wysokość: 164 cm

9539

Dostępny od ręki

Cena:

1 259,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Witryna Lyon LYOV01 L Wójcik - nowoczesny, efektowny mebel o ciepłej, jasnej kolorystyce, charakteryzujący się prostą bryłą i ledowym podświetleniem

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Witryna Lyon LYOV01 L Wójcik to mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Wykorzystane materiały zapewniają odporność na uszkodzenia, wilgoć i wysokie temperatury, co pozwoli użytkować witrynę przez długie lata. Zestawienie koloru dębu Riviera z białymi, połyskującymi frontami daje wrażenie lekkości, łagodnej elegancji i przytulności. Szczególnie efektownie prezentuje się rama dla białego frontu utworzona przez masywny lewy bok i zwieńczenie. Mebel posiada częściowo przeszklone drzwi. Hartowane szkło Antisol barwione w masie zapewni widok na wyeksponowane pamiątki, porcelanę lub inne drobiazgi. Za drzwiami znajdują się trzy pojemne półki. Użytkowanie witryny jest wygodne i praktyczne. Fronty wyposażono w nowoczesne rozwiązania bezuchwytowe, zawiasy w drzwiach posiadają system cichego domyku. W standardzie oferowane jest oświetlenie konstrukcyjne Led Flash o ciepłym odcieniu światła, zamontowane pod górnym wieńcem i w jednym z boków. Można także zamontować dodatkowy włącznik i oświetlenie opcjonalne Square 2.

Kolekcję Lyon Jasny charakteryzuje efektowne połączenie połyskujących białych frontów i hartowanego szkła, otoczonych przez solidne ramy z płyt w barwie dębu Riviera. Urok i elegancję mebli podkreśla podświetlenie paskiem ledowym górnych wieńców i boków. Elementy kolekcji dopasują się zarówno do stonowanej jak i intensywnej kolorystyki oraz do wielu aranżacji wnętrz - nowoczesnych, loftowych, ale także klasycznych i glamour. Będą pięknie wypełniały wnętrze salonu, sypialni, pokoju dziennego lub młodzieżowego.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 42
Wysokość (cm) 164
Pomieszczenie Biuro
Jadalnia
Salon
Logistyczne [{'weight':28,'length':173,'width':49,'height':8},{'weight':30,'length':80,'width':52,'height':19}]
Kolor mebla biały
wielokolorowy
Kolor frontu biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wykończenie połysk
Kolor wielokolorowy
Typ witryny stojąca
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Wójcik
Wójcik 12%
Czas dostawy w dniach 2
Styl nowoczesny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Dąb riviera

Kolor dekoru: Dąb riviera

Zobacz również inne produkty z kolekcji :