Fotel Urbano z funkcją relaks Etap Sofa

szerokość: 110 cm głębokość: 104 cm wysokość: 79 cm

  • Darmowa dostawa!

Fotel Urbano z funkcją relaks Etap Sofa

szerokość: 110 cm głębokość: 104 cm wysokość: 79 cm

GMC7530

Cena:

3 166,00 zł

Wysyłka w ciągu: 10 tygodni,

Fotel z relaksem manualnym Urbano to jeden z wielu rodzajów dostępnych w ramach kolekcji. Wybierz odpowiedni kolor fotela do Twojego salonu z szerokiej palety dostępnych tapicerek.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Etap Sofa to meble dla zwolenników nowoczesności we wnętrzach. Ta fabryka mebli czerpie głównie inspiracje ze współczesnych trendów. Projektanci tworzą piękne, nowoczesne meble, które będą Ci towarzyszyć każdego dnia. Dzięki meblom wypoczynkowym marki Etap Sofa, będzie Ci nareszcie wygodnie, gdyż wyposażono je w praktyczne funkcje, które ułatwiają ich codzienne użytkowanie.

Zachęcamy do poznania bliżej tej kolekcji. Na początek fotel funkcją relaks. Mebel ten już na pierwszy rzut oka, zaprasza by się wygodnie w nim rozsiąść. Opływowa linia podłokietników fotela tworzy przytulną bryłę i sprawia wrażenie, jakby były odzwierciedleniem ludzkich ramion. Do tego nieodłączne mobilne zagłówki, dzięki którym niezależnie od wzrostu, możesz wygodnie ułożyć głowę. Wisienkę na torcie stanowi funkcja relaks, dzięki której będziesz miał możliwość uniesienia nóg w pozycji półleżącej.

Miejskie życie wszystkim daje w kość. Dzięki komfortowi, który zapewni Ci fotel tapicerowany Urbano możesz odzyskać spokój, gdy wokół panuje chaos. Podwójna warstwa miękkiej pianki i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że na pewno znajdziesz swoją ulubioną pozycję.

Podczas użytkowania mebli tapicerowanych, warto pamiętać o praktycznych wskazówkach. Kiedy meble są przenoszone nie należy trzymać ich za obicie lub jego luźne elementy (poduchy), gdyż może to spowodować nieodwracalne odkształcenia. Natomiast w przypadku elementów funkcyjnych wymagane jest równe ustawienie (wypoziomowanie) mebli.

W ofercie online znajdziesz wiele innych propozycji mebli wypoczynkowych Urbano od Etap Sofa.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 110
Głębokość (cm) 104
Wysokość (cm) 79
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wysokość z podniesionym zagłówkiem 97
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Etap 10%
Czas dostawy w dniach 70

Zobacz również inne produkty z kolekcji :