Sofa dwuosobowa Urbano z funkcją relaks elektryczną z lewej lub prawej strony Etap Sofa

szerokość: 182 cm głębokość: 104 cm wysokość: 79 cm

  • Darmowa dostawa!

Sofa dwuosobowa Urbano z funkcją relaks elektryczną z lewej lub prawej strony Etap Sofa

szerokość: 182 cm głębokość: 104 cm wysokość: 79 cm

GMC7535

Cena:

5 115,00 zł

Wysyłka w ciągu: 10 tygodni,

Sofa dwuosobowa z relaksem elektrycznym Urbano to jedna z propozycji dostępnych w ramach kolekcji. Wybierz odpowiedni kolor fotela do Twojego salonu z szerokiej palety dostępnych tapicerek.

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Jeśli należysz do zwolenników nowoczesności we wnętrzach, meble Etap są więc dla Ciebie. Twórcy tych mebli czerpią inspiracje ze współczesnych trendów. Projektanci z Etap tworzą piękne, nowoczesne meble, które na pewno chciałbyś wstawić do swojego domu. Gwarantujemy, że dzięki meblom wypoczynkowym marki Etap Sofa, będzie Ci nareszcie wygodnie, gdyż wyposażono je w praktyczne funkcje, które ułatwiają ich codzienne użytkowanie.

Marzysz o nowoczesnej, wygodnej sofie z relaksem? Spójrz na projekt sofy Urban. Mebel ten już na pierwszy rzut oka, zaprasza by się wygodnie w niej rozsiąść. Opływowa linia podłokietników sofy tworzy przytulną bryłę i sprawia wrażenie, jakby były odzwierciedleniem ludzkich ramion. Do tego nieodłączne mobilne zagłówki, dzięki którym niezależnie od wzrostu, możesz wygodnie ułożyć głowę. Ten model sofy posiada funkcję relaks na obu miejscach siedzących. Brak funkcji spania. Funkcja elektrycznego relaksu pozwala na odpoczynek w pozycji półleżącej oraz dedykowana jest osobom starszym, gdyż nie wymaga użycia siły.

Miejskie życie każdemu daje w kość. Dzięki komfortowi, który zapewni Ci sofa tapicerowana Urbano możesz odzyskać spokój, gdy wokół panuje chaos. Podwójna warstwa miękkiej pianki i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że na pewno znajdziesz swoją ulubioną pozycję.

Podczas użytkowania mebli tapicerowanych, warto pamiętać również o praktycznych wskazówkach. Kiedy meble są przenoszone nie należy trzymać ich za obicie lub jego luźne elementy, gdyż może to spowodować nieodwracalne odkształcenia. Natomiast w przypadku elementów funkcyjnych wymagane jest równe ustawienie mebli.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 182
Głębokość (cm) 104
Wysokość (cm) 79
Kolor mebla konfigurowalny
Montaż meble do samodzielnego montażu
Wysokość z podniesionym zagłówkiem 97
Czas dostawy 9 tygodni i więcej
OZNACZENIE PROMOCYJNE Darmowa dostawa!
Etap 10%
Czas dostawy w dniach 70

Zobacz również inne produkty z kolekcji :