Regał NUBI NUBR02 Wójcik

szerokość: 87 cm głębokość: 42 cm wysokość: 128.7 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Regał NUBI NUBR02 Wójcik

szerokość: 87 cm głębokość: 42 cm wysokość: 128.7 cm

6000000007872

Dostępny od ręki

Cena:

819,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Regał NUBI NUBR02 Wójcik - interesujący i praktyczny mebel młodzieżowy w stylu industrialnym, wykonany z materiałów najwyższej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Regał NUBI NUBR02 Wójcik to mebel łączący nowoczesną, młodzieżową stylistykę z materiałami nawiązującymi do stylu industrialnego. Korpus i fronty wykonane są z laminowanej płyty wiórowej, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Niski regał posiada dwie szafki, trzy wnęki oraz dwie praktyczne, pojemne szuflady. Postarzone uchwyty z tworzywa sztucznego dodają meblowi oryginalności. Materiał w typie Old Style wykorzystany na fronty szafek i szuflad przypomina stare drewno z odzysku. Pozostałe elementy imitują ciemny beton. Mebel jest wyposażony w puszkowe zawiasy i prowadnice kulkowe.

Główną cechą kolekcji Nubi jest nieco surowy wygląd dzięki zastosowaniu materiałów wyglądających, jakby zostały uzyskane w wyniku recyklingu. Niezwykle nowoczesne wzornictwo i oryginalna kolorystyka sprawiają, że jest to propozycja, która powinna spodobać się zwłaszcza młodym ludziom oraz wszystkim tym, którzy lubią nieszablonowe rozwiązania w wystroju pomieszczeń. Ciemna kolorystyka serii sprawia, że będzie ona szczególnie dobrze wyglądała w jasnych pomieszczeniach, w zestawieniu z interesującym oświetleniem.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 87
Głębokość (cm) 42
Wysokość (cm) 128.7
Kolor mebla old style
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Wójcik 20%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Old style

Kolor korpusu: Matera

Kolor dekoru: Matera

Zobacz również inne produkty z kolekcji :