Sofa rattanowa GARDENA Halmar

szerokość: 140 cm głębokość: 58 cm wysokość: 71 cm wysokość siedziska: 38 cm

  • Darmowa dostawa od 1500 zł

Sofa rattanowa GARDENA Halmar

szerokość: 140 cm głębokość: 58 cm wysokość: 71 cm wysokość siedziska: 38 cm

2010001177524

Dostępny od ręki

Cena:

1 279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Sofa rattanowa GARDENA Halmar - dwuosobowy, efektowny mebel ogrodowy z syntetycznego rattanu i stali malowanej proszkowo

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Sofa rattanowa GARDENA Halmar to mebel wykonany z syntetycznego rattanu w naturalnym odcieniu. Trwałe materiały, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, pozwolą korzystać z niego przez długie lata. Jego największa ozdobę stanowią pięknie wyplatane podłokietniki połączone w całość z niskim oparciem. Wygodę zapewniają miękkie poduszki. Jedna, podłużna znajduje się na siedzisku - jest elastyczna, tapicerowana materiałem w kolorze popielatym. Dwie kolejne poduszki zostały obszyte tkaniną w etniczne wzory i ułożone na oparciu. Podstawę sofy tworzą cztery zwężające się ku dołowi nogi ze stali malowanej proszkowo na czarno. Są one zakończone stopkami, które zapobiegają zniszczeniu podłogi podczas przesuwania mebla.

Ta nowoczesna sofa jest przede wszystkim sprzętem ogrodowym, może jednak znaleźć się także w przestrzeni domowej, kawiarni lub klubie. Dopasuje się do aranżacji przestrzeni w stylu rustykalnym, boho lub eklektycznym. Będzie pięknie prezentowała się jako pojedynczy element wystroju, ale można też zestawić ją ze stolikiem i fotelami z kolekcji Gardena.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 140
Głębokość (cm) 58
Wysokość (cm) 71
Wysokość siedziska (cm) 38
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE AA
Halmar 5%
Czas dostawy w dniach 2
Styl nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :