Szafa Story SO-01 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 85 cm głębokość: 52 cm wysokość: 186 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafa Story SO-01 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 85 cm głębokość: 52 cm wysokość: 186 cm

SO1BDN

Dostępny od ręki

Cena:

859,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Szafa Story SO-01 biała / dąb nash Lenart - dwudrzwiowy, piękny i praktyczny mebel z kolekcji przeznaczonej dla nastolatków

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafa Story SO-01 biała / dąb nash Lenart jest efektowna i funkcjonalna. Doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, sypialni, garderobie lub korytarzu. Została wykonana z wysokiej jakości laminowanych płyt meblowych wykończonych obrzeżami ABS. Funkcję dekoracyjną pełnią boczne listwy przechodzące w niewielkie, kwadratowe w przekroju nóżki. Mebel łączy kolorystykę bieli alpejskiej zastosowanej na wszystkich powierzchniach z ozdobnym zwieńczeniem i okrągłymi gałkami z tworzywa w ciepłej barwie dębu nash. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do niej atmosferę spokoju oraz ciepła. Wnętrze szafy, dzięki solidnemu drążkowi, jest przede wszystkim przeznaczone do umieszczenia ubrań na wieszakach, zaś pod nimi znajdzie się miejsce na plecaki, pudła lub koce. Dolną część mebla zajmuje pojemna szuflada na prowadnicach kulkowych. Szafa zapewni dużo miejsca do przechowywania ubrań i rzeczy nastolatka.

Kolekcja Story jest przeznaczona przede wszystkim do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynie. Dzięki klasycznym kształtom brył poszczególnych mebli oraz jasnej kolorystyce będziemy mogli stworzyć naszemu dziecku przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i wypoczynku. Cechą charakterystyczną linii są zwieńczenia i okrągłe uchwyty wykonane w naturalnym, dębowym wybarwieniu połączone z alpejską bielą korpusów i frontów. Trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu płyty zabezpieczone obrzeżem ABS sprawią, że użytkownik będzie się z nich cieszył przez lata. Kolorystyka i prostota form mebli pozwala je dopasować do różnych zestawień barwnych zastosowanych w pokoju, jak i wielu aranżacji, zwłaszcza tych nawiązujących do stylu prowansalskiego i skandynawskiego.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 85
Głębokość (cm) 52
Wysokość (cm) 186
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE LENART3
Lenart 20%
Czas dostawy w dniach 2
Styl klasyczny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb nash

Zobacz również inne produkty z kolekcji Story: