Toaletka Story SO-06 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 94 cm głębokość: 14 cm wysokość: 81 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Toaletka Story SO-06 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 94 cm głębokość: 14 cm wysokość: 81 cm

SO6BDN

Dostępny od ręki

Cena:

369,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Toaletka Story SO-06 biała / dąb nash Lenart - uroczy i praktyczny dodatek do biurka z kolekcji przeznaczonej dla nastolatków

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Toaletka Story SO-06 biała / dąb nash Lenart jest funkcjonalnym dodatkiem do biurka lub komody. Doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, zwłaszcza dziewczęcym. Została wykonana z wysokiej jakości laminowanych płyt meblowych wykończonych obrzeżami ABS. Mebel łączy kolorystykę bieli alpejskiej zastosowanej na wszystkich powierzchniach z okrągłymi gałkami z tworzywa w ciepłej barwie dębu nash. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do niej atmosferę spokoju oraz ciepła. Nadstawka to przede wszystkim owalne lustro, po którego obu stronach znajdują się niewielkie półeczki na drobiazgi. Dzięki zastosowaniu bocznych ścianek ułożone na półkach przedmioty nie będą spadać. Góra nadstawki została wykończona falistą linią, co nadaje meblowi lekkości.

Kolekcja Story jest przeznaczona przede wszystkim do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynie. Dzięki klasycznym kształtom brył poszczególnych mebli oraz jasnej kolorystyce będziemy mogli stworzyć naszemu dziecku przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i wypoczynku. Cechą charakterystyczną linii są zwieńczenia i okrągłe uchwyty wykonane w naturalnym, dębowym wybarwieniu połączone z alpejską bielą korpusów i frontów. Trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu płyty zabezpieczone obrzeżem ABS sprawią, że użytkownik będzie się z nich cieszył przez lata. Kolorystyka i prostota form mebli pozwala je dopasować do różnych zestawień barwnych zastosowanych w pokoju, jak i wielu aranżacji, zwłaszcza tych nawiązujących do stylu prowansalskiego i skandynawskiego.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 94
Głębokość (cm) 14
Wysokość (cm) 81
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE LENART3
Lenart 10%
Czas dostawy w dniach 2
Styl klasyczny

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb nash

Zobacz również inne produkty z kolekcji :