Szuflada do łóżka Story SO-09 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 98 cm głębokość: 96 cm wysokość: 15 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szuflada do łóżka Story SO-09 biała / dąb nash Lenart

szerokość: 98 cm głębokość: 96 cm wysokość: 15 cm

SO9BDN

Dostępny od ręki

Cena:

289,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Szuflada do łóżka Story SO-09 biała / dąb nash Lenart - praktyczny dodatek do łóżka z kolekcji przeznaczonej dla nastolatków

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szuflada do łóżka Story SO-09 biała / dąb nash Lenart to prosty i funkcjonalny dodatek do łóżka SO-08. Doskonale sprawdzi się w pokoju młodzieżowym lub małej sypialni. Została wykonana z wysokiej jakości laminowanych płyt meblowych wykończonych obrzeżami ABS. Mebel łączy kolorystykę bieli alpejskiej zastosowanej na wszystkich powierzchniach z okrągłymi uchwytami w ciepłej barwie dębu nash. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do niej atmosferę spokoju oraz ciepła. Szuflada zapewnia dodatkowe miejsce na pościel lub zabawki.

Kolekcja Story jest przeznaczona przede wszystkim do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynie. Dzięki klasycznym kształtom brył poszczególnych mebli oraz jasnej kolorystyce będziemy mogli stworzyć naszemu dziecku przyjazną przestrzeń do zabawy, nauki i wypoczynku. Cechą charakterystyczną linii są zwieńczenia i okrągłe uchwyty wykonane w naturalnym, dębowym wybarwieniu połączone z alpejską bielą korpusów i frontów. Trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu płyty zabezpieczone obrzeżem ABS sprawią, że użytkownik będzie się z nich cieszył przez lata. Kolorystyka i prostota form mebli pozwala je dopasować do różnych zestawień barwnych zastosowanych w pokoju, jak i wielu aranżacji, zwłaszcza tych nawiązujących do stylu prowansalskiego i skandynawskiego.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 98
Głębokość (cm) 96
Wysokość (cm) 15
Kolor mebla biały
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE LENART3
Lenart 20%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Biały

Kolor dekoru: Dąb nash

Zobacz również inne produkty z kolekcji Story: