Biurko PLANO PN-06 Lenart

szerokość: 120 cm głębokość: 55 cm wysokość: 76 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Biurko PLANO PN-06 Lenart

szerokość: 120 cm głębokość: 55 cm wysokość: 76 cm

PN6DBB

Dostępny od ręki

Cena:

499,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Biurko PLANO PN-06 Lenart - funkcjonalny i efektowny mebel o ciekawej kolorystyce, wykonany z materiałów doskonałej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Biurko PLANO PN-06 Lenart to doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Jest wykonane z laminowanej płyty wiórowej, łatwej do utrzymania w czystości i trwałej. Dzięki praktycznej konstrukcji mebel pozwoli na wygodne i zdrowe korzystanie z niego podczas nauki oraz zapeni miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych i innych przedmiotów. Biurko posiada zamykaną szafkę, niewielką wnękę oraz pojemną szufladę. Kolorystyka mebla jest stonowana, ale ciekawa. Obszerny blat, korpus i wnęka mają ciepły odcień drewna dębu nash, drzwi szafki są białe, front szuflady posiada wybarwienie przypominające beton. Efekt wzmacnia poziomy uchwyt z listwy MDF.

Kolekcja Plano to przede wszystkim propozycja do pokoju młodzieżowego. Spokojna, ale ciekawa kolorystyka sprawia, że meble mogą zagościć zarówno w przestrzeni zajmowanej przez dziewczynkę, jak i chłopca. Oryginalności i nowoczesnego charakteru przydaje im wykorzystanie bieli oraz dekoru w barwie betonu. Pojemne i trwałe elementy kolekcji spełnią wszystkie oczekiwania młodego użytkownika - od nauki i zabawy, poprzez porządkowanie przedmiotów i ubrań, do wypoczynku. Dzięki jasnym barwom i prostym bryłom meble dopasują się do różnych pomysłów aranżacyjnych i zastosowanych w pomieszczeniu zestawień kolorystycznych. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, pozwolą korzystać z nich przez cały okres dorastania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 120
Głębokość (cm) 55
Wysokość (cm) 76
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Lenart 10%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Dąb nash

Kolor dekoru: Szary

Zobacz również inne produkty z kolekcji :