Łóżko z szufladami 120cm PLANO PN-10 Lenart

szerokość: 127 cm głębokość: 211 cm wysokość: 86 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Łóżko z szufladami 120cm PLANO PN-10 Lenart

szerokość: 127 cm głębokość: 211 cm wysokość: 86 cm

PN10DBB

Dostępny od ręki

Cena:

1 329,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Łóżko z szufladami 120cm PLANO PN-10 Lenart - funkcjonalny i wygodny mebel o ciekawej kolorystyce, wykonany z materiałów doskonałej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Łóżko z szufladami 120cm PLANO PN-10 Lenart to doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Jest wykonane z laminowanej płyty wiórowej, łatwej do utrzymania w czystości i trwałej. Pod materacem o szerokości 120 cm znajdują się dwie pojemne szuflady na pościel, koce lub zabawki. Wysoki, prosty zagłówek zapewnia wygodne oparcie i chroni ścianę przed zabrudzeniem. Kolorystyka mebla jest stonowana, ale ciekawa. Korpus ma ciepły odcień drewna dębu nash, zagłówek jest biały, zaś fronty szuflad posiadają wybarwienie przypominające beton. Efekt wzmacniają poziome uchwyty z listwy MDF. Łóżko dostępne jest bez materaca.

Kolekcja Plano to przede wszystkim propozycja do pokoju młodzieżowego. Spokojna, ale ciekawa kolorystyka sprawia, że meble mogą zagościć zarówno w przestrzeni zajmowanej przez dziewczynkę, jak i chłopca. Oryginalności i nowoczesnego charakteru przydaje im wykorzystanie bieli oraz dekoru w barwie betonu. Pojemne i trwałe elementy kolekcji spełnią wszystkie oczekiwania młodego użytkownika - od nauki i zabawy, poprzez porządkowanie przedmiotów i ubrań, do wypoczynku. Dzięki jasnym barwom i prostym bryłom meble dopasują się do różnych pomysłów aranżacyjnych i zastosowanych w pomieszczeniu zestawień kolorystycznych. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, pozwolą korzystać z nich przez cały okres dorastania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 127
Głębokość (cm) 211
Wysokość (cm) 86
Montaż meble do samodzielnego montażu
Powierzchnia spania (szer. x dł., cm) 120x200
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Lenart 20%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Dąb nash

Kolor dekoru: Szary

Zobacz również inne produkty z kolekcji PLANO: