Szafka nocna PLANO PN-09 Lenart

szerokość: 50 cm głębokość: 41 cm wysokość: 45 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Szafka nocna PLANO PN-09 Lenart

szerokość: 50 cm głębokość: 41 cm wysokość: 45 cm

PN9DBB

Dostępny od ręki

Cena:

299,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Szafka nocna PLANO PN-09 Lenart - niewielki, funkcjonalny mebel o ciekawej kolorystyce, wykonany z materiałów doskonałej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Szafka nocna PLANO PN-09 Lenart to doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej, łatwej do utrzymania w czystości i trwałej. Znajdzie miejsce przy łóżku i pozwoli na uporządkowanie różnych drobiazgów, wygodne korzystanie z lampy, odłożenie książki lub telefonu. Szafka składa się z wnęki oraz pojemnej szuflady. Kolorystyka mebla jest stonowana, ale ciekawa. Korpus i wnęka mają ciepły odcień drewna dębu nash, front szuflady posiada wybarwienie przypominające beton. Efekt wzmacnia poziomy uchwyt z listwy MDF.

Kolekcja Plano to przede wszystkim propozycja do pokoju młodzieżowego. Spokojna, ale ciekawa kolorystyka sprawia, że meble mogą zagościć zarówno w przestrzeni zajmowanej przez dziewczynkę, jak i chłopca. Oryginalności i nowoczesnego charakteru przydaje im wykorzystanie bieli oraz dekoru w barwie betonu. Pojemne i trwałe elementy kolekcji spełnią wszystkie oczekiwania młodego użytkownika - od nauki i zabawy, poprzez porządkowanie przedmiotów i ubrań, do wypoczynku. Dzięki jasnym barwom i prostym bryłom meble dopasują się do różnych pomysłów aranżacyjnych i zastosowanych w pomieszczeniu zestawień kolorystycznych. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, pozwolą korzystać z nich przez cały okres dorastania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 50
Głębokość (cm) 41
Wysokość (cm) 45
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Lenart 10%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Szary

Kolor korpusu: Dąb nash

Kolor dekoru: Biały

Zobacz również inne produkty z kolekcji :