Komoda PLANO PN-07 Lenart

szerokość: 110 cm głębokość: 41 cm wysokość: 88 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Komoda PLANO PN-07 Lenart

szerokość: 110 cm głębokość: 41 cm wysokość: 88 cm

PN7DBB

Dostępny od ręki

Cena:

749,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Komoda PLANO PN-07 Lenart - funkcjonalny i pojemny mebel o ciekawej kolorystyce, wykonany z materiałów doskonałej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Komoda PLANO PN-07 Lenart to doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej, łatwej do utrzymania w czystości i trwałej. Dzięki rozmiarom oraz konstrukcji pozwoli na wygodne i praktyczne rozmieszczenie ubrań, dodatków lub innych przedmiotów. Mebel składa się z trzech pojemnych szuflad. Kolorystyka komody jest stonowana, ale ciekawa. Korpus ma ciepły odcień drewna dębu nash, fronty dwóch górnych szuflad są białe, zaś dolna, największa - ma wybarwienie przypominające beton. Efekt wzmacniają poziome uchwyty z listwy MDF.

Kolekcja Plano to przede wszystkim propozycja do pokoju młodzieżowego. Spokojna, ale ciekawa kolorystyka sprawia, że meble mogą zagościć zarówno w przestrzeni zajmowanej przez dziewczynkę, jak i chłopca. Oryginalności i nowoczesnego charakteru przydaje im wykorzystanie bieli oraz dekoru w barwie betonu. Pojemne i trwałe elementy kolekcji spełnią wszystkie oczekiwania młodego użytkownika - od nauki i zabawy, poprzez porządkowanie przedmiotów i ubrań, do wypoczynku. Dzięki jasnym barwom i prostym bryłom meble dopasują się do różnych pomysłów aranżacyjnych i zastosowanych w pomieszczeniu zestawień kolorystycznych. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, pozwolą korzystać z nich przez cały okres dorastania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 110
Głębokość (cm) 41
Wysokość (cm) 88
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Lenart 20%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Dąb nash

Kolor dekoru: Szary

Zobacz również inne produkty z kolekcji PLANO: