Regał PLANO PN-03 Lenart

szerokość: 90 cm głębokość: 41 cm wysokość: 161 cm

  • Darmowa dostawa od 3000 zł

Regał PLANO PN-03 Lenart

szerokość: 90 cm głębokość: 41 cm wysokość: 161 cm

PN3DBB

Dostępny od ręki

Cena:

759,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Regał PLANO PN-03 Lenart - funkcjonalny i pojemny mebel o ciekawej kolorystyce, wykonany z materiałów doskonałej jakości

Ilość

Opis

Dane techniczne

Opis Produktu

Regał PLANO PN-03 Lenart to doskonałe rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Jest wykonany z laminowanej płyty wiórowej, łatwej do utrzymania w czystości i trwałej. Dzięki sporym rozmiarom oraz konstrukcji pozwoli na wygodne i praktyczne rozmieszczenie książek, zabawek i innych przedmiotów. Regał został asymetrycznie podzielony na dwie części posiadające po trzy półki. Dół zajmuje pojemna szuflada. Kolorystyka mebla jest stonowana, ale ciekawa. Korpus i półki mają ciepły odcień drewna dębu nash, zaś front szuflady - wybarwienie przypominające beton. Efekt wzmacnia poziomy uchwyt z listwy MDF.

Kolekcja Plano to przede wszystkim propozycja do pokoju młodzieżowego. Spokojna, ale ciekawa kolorystyka sprawia, że meble mogą zagościć zarówno w przestrzeni zajmowanej przez dziewczynkę, jak i chłopca. Oryginalności i nowoczesnego charakteru przydaje im wykorzystanie bieli oraz dekoru w barwie betonu. Pojemne i trwałe elementy kolekcji spełnią wszystkie oczekiwania młodego użytkownika - od nauki i zabawy, poprzez porządkowanie przedmiotów i ubrań, do wypoczynku. Dzięki jasnym barwom i prostym bryłom meble dopasują się do różnych pomysłów aranżacyjnych i zastosowanych w pomieszczeniu zestawień kolorystycznych. Trwałe materiały, z których zostały wykonane, pozwolą korzystać z nich przez cały okres dorastania.

Dane techniczne

Szerokość (cm) 90
Głębokość (cm) 41
Wysokość (cm) 161
Montaż meble do samodzielnego montażu
Czas dostawy 48 godzin
OZNACZENIE PROMOCYJNE Lenart 10%
Czas dostawy w dniach 2

Kolor frontu: Biały

Kolor korpusu: Dąb nash

Kolor dekoru: Szary

Zobacz również inne produkty z kolekcji :